<? print trim($names[$l]) ?>
synergist.kiev.ua
Русский English
Українська
Статті, книги
Консультації
Тренінги
Блог
Корисні посилання
Контакти

Статті, книги
⇒
Все
⇒
Самоорганізація соціально-економічних систем

Олена Пугачова,
Костянтин Солов’єнко

Самоорганізація соціально-економічних систем

Самоорганізація соціально-економічних систем відбувається за певними законами, апарат для дослідження яких приводиться в посібнику. Використовуючи цей апарат, можна будувати моделі соціально-економічних систем, у тому числі для їхньої реалізації на комп'ютері. Такий підхід дає можливість, зокрема , прогнозувати соціально-економічні процеси, знаходити умови, які дозволять уникнути небажаних сценаріїв розвитку системи й, навпаки, наблизитися до бажаних.

Інструментарієм, описаним у посібнику, є синергетика, яку називають новою парадигмою XXI ст.

Посібник адресований студентам, магістрантам і аспірантам- соціологам, економістам, математикам, фахівцям з комп'ютерного моделювання, всім, хто цікавиться синергетикою та її застосуванням. Його можуть використовувати політологи, підприємці, консультанти й фахівці із прогнозування соціально-економічних систем на мікро-, макро- та мегарівнях.Читати посібник російською мовою можна тут (2.88 mb).
Завантажити посібник російською мовою можна тут (2.75 mb).


В 2013 році вийшло друге видання цієї книжки.

Книжку опубліковано:

  • Пугачева Е., Соловьенко К. Самоорганизация социально-экономических систем: Учебное пособие – Иркутск: Издательство Байкальского Государственного Университета Экономики и Права, 2003 – 172 с.
  • Пугачева Е., Соловьенко К. Самоорганизация социально-экономических систем // Сайт С.П. Курдюмова
  • Пугачева Е., Соловьенко К. Самоорганизация социально-экономических систем // Институт эволюционной экономики

⇑
Вгору


При повному або частковому використанні матеріалів сайту «Синергетик», посилання на авторів і сайт обов’язкове. У випадку публікації в інтернеті обов’язкове активне гіперпосилання на http://synergist.kiev.ua
synergist.kiev.ua © 2010 - 2022